4 nejlepší android hry podobné LoL

Myslím, že všichni víme že LoL a Dota 2 jsou nejpopulárnější MOBA hry na PC. Ve srovnání s dota 2 je dle mého názoru LoL jednodušší a tempo hry je více kompaktní. Je škoda, že nemáme možnost si LoLko zahrát na i svých smartphonech, tak jsem dnes vybral 4 nejlepší android hry podobné LoLku.

1. Vainglory – Nejočekávanější MOBA

Tahle MOBA hra nás zaujala natolik, že jsme si zařadili i do naší TOP 10 Android her zdarma. Tahle hra má na Google play už několik miliónů stáhnutí a stává se opravdovým hitem. Grafika samotné hry je ze všech MOBA her rozhodně nejlepší, hratelnost vynikající a v neposlední řadě opravdu masivní multiplayer komunita.

soutez o Voucher na Google PlayLeague of Legends2. Fates Forever – Nejlepší herní systém

Největší nároky na MOBA hry jsou vždy udržet rytmus hry a zároveň slušnou hratelnost. Ve hře Fates Forever asi nejvíce oceňujeme její rychlost, protože hra v průměru trvá 10-15 minut, což jako mobilní hráči opravdu oceníme, když v průběhu hraní si nemusíme po půl hodině zápasu odskočit na záchod a pak znovu pokračovat. Rychlost hry je dána tím, že místo tradičních 3 lajn máme jen 2 lajny.
3. Heroes of Order & Chaos – Nejvíce podobný styl LoLku

Heroes of order & Chaos je hra, která je považována za nejvíce podobná LoLku. Na výběr máte přes 30 hrdinů, klasický jungle a nebo taky mapy pro 3vs3 a 5vs5 hraní. U hrdinů můžete vidět klasické stíny stejně jako tomu je i v LoLku a mnoho dalších efektů, které vám budou opravdu připomínat hraní LoLka. Vývojáři neustále pracují na přidávání nových hrdinů a také co bychom pochválili, že systém hry se vám snaží vybrat rovnocenné hráče a ne jako někdy u jiných MOBA her, kdy často můžete narazit na opravdové legendy dané hry s nahranými stovkami hodin.
4. The Witcher Battle Arena

Nová hra, odvozená od slavného PC titulu a konzolí vám nabídne 8 hrdinů na dvou různých mapách. Hra vyniká úžasnými kouzelnými efekty, kde si často nepřipadáte jako v MOBA hře ale jako v nějakém RPG. Vzhledem ke kvalitě řady The Witcher na PC a konzolích věříme, ža hra opravdu nezklame.
Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.