My Cafe recipes – nový update

Do My Cafe recipes nám přišel nový update, který mimo jiné přináší časově omezený event. Začtěte se do našeho článku a dozvíte se vše potřebné

První, a asi nejzajímavější novinkou je nový, časově omezený speciál. Cestovatel Diego navštíví Vaší kavárnuhas visited our Café. Be sure to complete his orders while he’s still here!

Speciál s Diegem bude dostupný pro všechny hráče a hráčky od levelu 9 a bude trvat 15 dní od chvíle, kdy se s ním poprvé seznámíte.

Pokud ještě v levelu 9 nejste, méte čas až do 25. srpna. Pokud se do té doby do něj dostanete, speciál s Diegem Vás nemine
Speciál funguje podobně jako telefonické objednávky. Každé dvě hodiny máte možnost splnit jednu objednávku, kterou poté Diego rozveze. Na rozdíl od telefonických objednávek je tato mnohem větší co do počtu objednaných věcí. Za plnění objednávek budete získávat zlaťáky, diamanty i dárky.

Diego je umělec,, který rád maluje, takže kromě obvyklých dárků Vám nabídne i tři obrazy. První obraz Vám nabídne po splnění tří objednávek a zároveň Vás informuje, kdy můžete očekávat další.

Další novinkou je pak nová postava va hře, právnička Olivia. Ta do kavárny zavíta na 24. levelu.

Pokud hrajete i s přáteli v Township, pak Vás bude také zajímat, že byla změněna pravidla pro postup a sestup do ligy. Dostat se do Milk a Lemon ligy bude nyní snažší.
 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.