Clash Royale CHEATS #1

Zdravím vás u dalšího článku ze hry Clash Royale. Na našem webu si představíme pár stránek, které nabízejí hacky do hry a nebo také gemy či zlaťáky do hry zdarma.Clash Royale CHEATS

Na internetu najdete spoustu stránek či videí, které vám nabízejí spoustu podvodů do hry a my se na jednu z nich dneska podíváme a prozradíme o ní něco víc.

Každý měsíc komunita hry Clash Royale roste, to jsou fakta, která nelze popřít. Další fakt, který nelze popřít je i ten, že měsíčně jen třeba z česka hledá do hry tisíce hráčů hacky, které by jim usnadnili samotné hraní s opravdu silným a vzácným deckem.

Pokud si myslíte, že to je jen má domněnka, tak tady máte statistiku z google.cz za poslední 2 měsíce. Upozorňuji, že tahle statistika je opravdu pouze z česka jak můžete vidět níž.

fragcheats.com – Clash Royale CHEATS

Tuhle stránku jsem zařadil úplně na první místo a to ze dvou důvodu. Ten první je ten, že se stránka ve vyhledávači google objevuje na prvním místě vyhledávání. Ten druhý, že na jejich webu najdete podezřelý návod, jak do hry získáte neomezené elixíry, zlato, drahokamy a spoustu dalšího. Musím Vás VAROVAT! Jde o velmi dobře promyšlený podvod.

Proč to vím?

Nejprve po vás budou vyžadovat údaje, které pro vás nic řešit nebudou, to znamená jméno účtu, na který chcete odměny připsat. Jako další věc si vyberete jak velkou odměnu chcete, vše potvrdíte a naskočí vám okno, kde budou probíhat různé hlášky typu SUCCESSFULLY SCRIPT atd. Dávej si POZOR, už u tohoto okna se stránka začíná chovat podezřele. Nám to nevadí a i přesto pokračujeme dál. Celý tenhle proces trvá cca 5 vteřin a poté vyskočí okno, které přikládám na obrázku níž.
Zde na tomhle obrázku můžete v pozadí vidět i historii údajného skriptu. Co se týká samotného okna, tak okno po vás vyžaduje kód, který máte získat kliknutím na tlačítko download. Tak co jiného nám zbývá. Po stisknutí tlačítka download jsme přesměrování na dlmyfile.com kde má být soubor ke stažení. A ejhle, žádný soubor ke stažení není, ale prvně musíme vyplnit své telefonní číslo, aby nám dali přístup. Tak tedy vyplníme telefonní číslo a naskočí další okno (na obrázku níž).

Jak můžete vidět, chtějí po nás odeslat SMS na tel. číslo 90429. A tady už VELKÝ POZOR! Tohle číslo nám potvrdilo podvodné jednání celého webu. Toto číslo se objevuje jako podvodné po celém internetu u různých podvodných akcí (na obrázku pár komentářů). Nemluvě o tom, že cena jedné SMS je 99 Kč. Pokud by jste SMS odeslali, tak se náhle stanete o kilo chudší jen kvůli své vlastní blbosti.


Tohle by bylo z našeho první dílu podvodných jednání ze hry Clash Roayle opravdu všechno. Budeme rádi, když tenhle článek budete sdílet, abychom nenamastili kapsu podvodníkovi, který se snaží využít hlouposti mladých dětí, kterým kredit platí stále rodiče.

Budeme se těšit u dalšího článku ze série Clash Royale hacks a představíme si další stránku, která nabízí zase trochu jiný podvod.

 

 

 

You May Also Like

About the Author: kovarikrudolf@email.cz