Clash Royale – tipy na deck #1

Přinášíme Vám první článek naší nové pravidelné rubriky, ve které si budeme představovat zajímavé decky (balíčky) pro Clash Royale.

Dnešní první díl bychom Vám chtěli představit balíček Hog Rider – Mini P.E.K.K.A.. Pojďme se na něj podívat zblízka.

HogRiderCard MiniPEKKACard ExecutionerCard TornadoCard
FireballCard IceSpiritCard IceGolemCard TheLogCard

Cena balíčku: 3,1 Elixíru

Nyní si pojďme jednotlivé karty rozebrat trochu blíže

tip: Po kliknutí na název karty se dostanete se stránku karty, kde se o ní můžete přečít další detailní informace

HogRiderCardHog Rider – hlavní karta, která z balíčku bude dávat poškození nepřátelským věžím. Jeho útok je dobré kombinovat s Mini P.E.K.K.O.U., Ice Golemem nebo Ice Spiritem.

 

MiniPEKKACardMini P.E.K.K.A. – dokáže dávat velké poškození. Lze ho proto použít jak v útoku společně s Hog Riderem, tak i k obraně proti velkým nepřátelským jednotkám (jako je Golem, Giant a další). Pokud ho použijete, mějte připravený Log nebo Tornado na ničení malých početných jednotek, proti nim je totiž takřka bezbranný.

ExecutionerCardExecutioner – obranná a podpůrná karta. Dokáže velmi rychle zničit malé jednotky, a to i ve velkém množství. Dobře se dá i použít společně s tornádem, kdy Tornado Vám dostane nepřátelské jednotky k sobě a Executioner poté může na všechny najednou zaútočit. Pokud nepřítel útočí větším množstvím jedntek a vy nechcete (nebo nemůžete) použít Tornado, umístěte ho do jedné roviny s mostem na prostředku hřistě. Nepřátelské jednotky se při jeho přecházení musí zarovnat za sebe do jedné linie a Executioner jich pak může poškozovat více najednou

TornadoCardTornado – hlavně podpůrná karta. Malé jednotky (jako např. Skeleton Army) dokáže samo i zabít. Hlavní výhodou je ale to, že z dané oblasti dostane všechny nepřátelské jednotky na jedno místo. Pak na ně můžete zaútočit pomoci Executioner nebo Fireball a poškodit je všechny najednou.

 

FireballCardFireball – slouží především k obranně, hlavně ve spojení s Tornadem. Lze ji použít i na doražení nepřátelské věže. Je možné ji i použít k obraně Hog Ridera.

 

IceSpiritCardIce Spirit – podpůrná jednotka. Dobré je použít jí společně s Hog Riderem, kdy ji umístěte až za něj (aby ji soupeř nezabil dříve, než dorazí k cíli). Dokáže zmrazit věž nebo nepřátelskou jednotku a tak poskytnout Hog Riderovi více času na útok.

 

IceGolemCardIce Golem – útočná karta, dobré je použít ji společně s Hog Riderem. Sama útočí na budovy, a pokud ji nepřítel zničí, vebuchne a zpomalí nepřátelské jednotky v okolí.

 

TheLogCardThe Log – obranná karta proti malým pozemním jednotkám. Můžete ji použít i s Tornadem a poškodit tak více větších jednotek.
 

Možné náhrady

Někteří možná nějakou kartu nemáte, nebo ji nemáte na dost dobré úrovni. zde je několik tipů, jaké karty lze použít jako náhradu:

Hraní na začátku bitvy

Jakmile máte k dispozici Hog Ridera, vyšlete ho k nepřátelské věži. Vždy mějte připravenou kartu na jeho obranu, ideálně,Log, Fireball nebo Executioner.

Vypuštění Hog Ridera je dobré i zkombinovat s Ice Golemem, kterého umístěte před něj. Hog Ridera ho tak bude tlačit před sebou a tím ho rychleji dostane k nepřátelské věži, Pokud Ice Golema soupeř zničí dříve, aspoň po své smrti zpomalí okolní jednotky.

Další variantou je společně s Hog Riderem poslat Mini P.E.K.K.U., toho ale umístěte za něj. Pokud se dostane k věži, společně ji velmi rychle zničí.

Hraní při x2 Elixíru

Pokračujte ve vysílání Hog Ridera společně s dalšími jednotkami. Pokud nad soupeřem vedete, soustřeďte se hlavně na obranu. Ta je s tímto balíčkem proti většině snadná, hlavní úlohu budou hrát Tornado + Executioner + Fireball. Pokud nepřátelské věži nezbývá mnoho životů, můžete ji dorazit na 1-2 útoky Fireballem, proti čemuž se soupeř nemůže nijak bránit.

Zavěr

Tento balíček je celkem jednoduchý na hraní. Má mnoho karet k obraně a je i dost silný v útoku, protože Hog Rider většinou před svým zničením nějaké poškození udělí, zejména při použití společně s Ice Spiritem nebo Ice Golemem. Nevýhodou balíčku je slabší obrana proti balíčku s pouze vzdušnými jednotkami.

A to je pro tento balíček vše. Líbí se Vám a chtěli byste ho zkusit? Nebo podle Vás není nic moc? Podělte se s námi o názor v diskusi.

You May Also Like

About the Author: android-hry

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.