Clash Royale – tipy na deck #2

Přinášíme Vám další díl našeho seriálu, ve kterém přinášíme tipy na Clash Royale deck včetně podrobného rozebrání herního stylu i jednotlivých karet. Dnes tu máme deck Giant-Minions

 
GiantCard MinionHordeCard MinionsCard MinerCard
GoblinsCard MusketeerCard FireballCard TheLogCard

cena decku: 3,5 elixíru

tip: Po kliknutí na název karty se dostanete se stránku karty, kde si o ní můžete přečít další detailní informace

Giant

Giant – hlavní karta, která se používá k ničení nepřátelských věží. Slouží jako tank, tedy je vhodné za něj schovat další jednotky, které ho jednak budou bránit a zároveň pak budou i útočit na věž, aniž by je nepřátelé napadali.

 

Minion Horde

Minion Horde – Giantovi poskytují velmi dobrou podporu, rychle zlikvidují všechny jednotky, které by ho jinak rychle zabili (Inferno Tower, Inferno Dragon, ale i třeba Skeleton Army).

Zároveň se dobre hodí k obraně proti velkým nepřátelským jednotkám, jako je Giant, Golem, Lava Hound, P.E.K.K.A. a další. Jejich nevýhodou je, že je lze snadno zabít levnou kartou (třeba pomocí šípů) a soupeř tak získá výhodu.

Minions

Minions – Použití stejné jako u Minion Horde. Sice nejsou tak výhodní, ale je velmi výhodné je používat, když má soupeř šípy. Když Vám je zabije, můžete následně použít Minion Horde, proti které už nebude mít obranu. Pokud by k jejich zničení použil Fireball, získáte výhodu 1 elixíru.

 

Miner

Miner – Jedním z hlavních úkolů je samozřejmě používat ho proti Elixír Collectoru. Také se velmi hodí při útoku. Jakmile Giant přejde most a lučištník na nepřátelské věži se na něj zaměří, použijte Minera. Může pak nikým neobtěžován rychle poškozovat věž.

 

Goblins

Goblins – dávají velmi vysoké poškození vzhledem ke své ceně. Můžete je použit k obraně i k útoku. Při útoku je dobré schovat je za Gianta. Ten jim poskytne ochranu a jakmile se dostanou k věži, společně ji velmi rychle zničí. Přežijí i útok Zapem na stejném levelu. Pokud by je soupeř zabil šípy, zas získáte výhodu jednoho elixíru.

 

Musketeer

Musketeer – Velmi dobrá karta. Dokáže dávat velké poškození i na dálku. Je výborný v podpoře Gianta, brání ho i proti útokům ze vzduchu. Samozřejmě se dá použít i k obraně.

 

 

Fireball

Fireball – slouží především k obranně, a to jak jako podpora při útoku (zejména Golema), tak i při bránění vlastní věže. Lze ji použít i na doražení nepřátelské věže. Pokud soupeř vyšle velkou jednotku až z konce arény, můžete mu jí jednou ranou zasáhnou společně s věží, když kolem ní bude procházet.

 

The Log

The Log – čistě obranná karta proti malým početným jednotkám (Skeleton Army, Goblin Gang, …)

 
Možné náhrady

Někteří možná nějakou kartu nemáte, nebo ji nemáte na dost dobré úrovni. zde je několik tipů, jaké karty lze použít jako náhradu:

Hraní na začátku bitvy

Hodně záleží na tom, jaké karty dostanete do začátku. Pokud nemáte k dispozici Gianta, nikam se nehrňte. Můžete použít Minions nebo Minera, abyste soupeře vyprovokovali k nějaké akci, případně mu udělili nějaké poškození.

Jakmile máte Gianta, dejte ho úplně dozadu. Než dojde k mostu uprstřed arény, ještě nasbíráte nějaký elixír, který potom použijte pro další jednotky, které ho budou podporovat. Určitě s ním pošlete minimálně jednu kartu z trojice Minions/Minion horde/ Musketeer, ať ho bráníte proti útokům ze vzduchu. Pak je také vhodné poslat další karty, které budou pomáhat v rychlém ničení věže, tedy Miner nebo Goblins.

Hraní při x2 Elixíru

Tady přichází velká síla, můžete rychle protočit karty a poslat Gianta na obě strany, aby se soupeři hůře bránili. Pokud mu zbývá u věže málo životů (v závislost na levelu Vašich karet zhruba do 700HP), můžete mu jí zničit jen opakováním útoků Miner + Fireball.

Zavěr

Tento balíček je určen spíše pro ty, kteří rádi plánují postupný útok. Hlavní úkol leží na pomalém Giantovy a vysloveně rychlé karty tu chybí.

A to je dnes od nás vše. Líbí se Vám a chtěli byste ho zkusit? Nebo podle Vás není nic moc? Podělte se s námi o názor v diskusi.You May Also Like

About the Author: android-hry

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.