Clash Royale – tipy na deck #5

Víkend se blíží a je tu další tip na Clash Royale balíček (deck), který rozhodně stojí za vyzkoušení. Je tu silná (doslova) kombinace Golem – Sparky.

GolemCard SparkyCard ExecutionerCard TornadoCard
ZapCard BatsCard GoblinGangCard TeslaCard

cena decku: 4,1 elixíru

tip: Po kliknutí na název karty se dostanete se stránku karty, kde si o ní můžete přečít další detailní informace

GolemCardGolem – tank, za který budete schovávat další jednotky. Sám útočí pouze na budovy a po jeho zničení v tom pokračují dva menší Golemové. Jeho výhodou je velký počet životů, takže soupeřovi trvá, než ho zničí.

 

 

SparkyCard

Sparky – karta, která dává největší poškození na jednu ránu. Je dobré schovat jej za Golema, pak může velice rychle zničit věž. Kvůli pomalému nabíjení se dá snadno zničit malými početnými jednotkami, vždy proto mějte nějakou kartu, kterými se jich zbavíte.

 

 

ExecutionerCard

Executioner – výborný k ničení malých jednotek. Velmi silný je taktéž při použití s Tornadem, které nepřátele dostane k sobě a Executioner je pak může poškozovat všechny najednou.

 

 

TornadoCard

Tornado – malé jednotky (Minions, Skeleton Army, …) dokáže zničit samo. Ostatní pak dostane k sobě, takže na ně můžete zaútočit najednou (pomocí Executionera, ale i Sparkyho)

 

 
ZapCard

Zap – obranná karta proti malým jednotkám s malým počtem životů.

 

 

 

BatsCard

Bats – slouží zejména k obraně proti útokům ze vzduchu. Hodí se jako podpůrná jednotka Golemovi a Sparkymu, kteří do vzduchu neútočí.

 

 

GoblinGangCard

Goblin gang – dokáží celkem rychle zničit velké jednotky s množstvím životů, dva z nich mohou zároveň útočit i na nepřátele ve vzduchu.

 

 

TeslaCard

Tesla – obranná karta. Díky rychlosti výbojů si dokáže poradit i s některými malámi jednotkami (Minions, Skeletons, …). Když ji dáte na osu arény, nepřátelské jednotky půjdou nejdříve k ní a tím získáte více času na jejich zničení dříve, než dojdou k Vaší věži.

 

 

Možné náhrady

Někteří možná nějakou kartu nemáte, nebo ji nemáte na dost dobré úrovni. zde je několik tipů, jaké karty lze použít jako náhradu:
Hraní na začátku bitvy

V začátku můžete mít trochu problémy kvůli vyšší ceně decku. Nedávejte najednou do arény Golema a Sparkyho. Jsou moc drazí a nezbyl by Vám elixír pro karty, které by je bránily.

Hraní při x2 Elixíru

Vaše silná část hry. V této části tolik nevadí vyšší cena decku a snáze postavíte útok tak, jak potřebujete. Nejlepší je postavit útok Golem, za něj Sparky a nějakou kartu, která je bude bránit.

Pokud se potřebujete bránit nepřátelským útokům, proti pozemním jednotkám se dá dobře použít Sparky schovaný za věží. Tak na něj napřátelé nemohou a on může rozdávat své velké rány. Dobře se dá použít i s Tornadem. když jeho použití dobře načasujete. Tornado dostane všechny jednotky k sobě a Sparky jim následně dá (a většinu zabije) svou obří střelou.

Zavěr

Tento deck je velice silný, pokud se Vám podaří přebrat iniciativu ve hře a soupeře donutíte se bránit. Jeho nevýhodou je celkem velká cena karet, která Vám neumožňuje vždy použít karty, které potřebujete.

 

You May Also Like

About the Author: android-hry