Clash Royale: Tipy na deck #9

Sice je tu konec víkendu, ale proč si ho nezpříjemnit hraním Clash Royale? A pokud Vás už používaný deck nebaví, máme tu tip na nový. Tentokrát s velmi nepříjemnou kartou pro soupeře, Three Musketeers.

 
Clash Royale: Tipy na deck #9

ThreeMusketeersCard ElixirCollectorCard BatsCard KnightCard
TheLogCard IceSpiritCard SkeletonsCard IceGolemCard

cena decku: 3,3 elixíru

tip: Po kliknutí na název karty se dostanete se stránku karty, kde si o ní můžete přečít další detailní informace

ThreeMusketeersCard

Three Musketeers – hlavní útočná karta. Její použití se nechávejte spíše do doby, kdy se elixír doplňuje dvakrát rychleji. Zajímavou taktikou pak je umístit je doprpstřed arény, takže se rozdělí a zaútočí na obou stranách najednou.

 

 

ElixirCollectorCard

Elixir Collector – ačkoli je deck celkem levný, Mušketýrky stojí 9 elixírů. Proto je v tomto decku Elixir Collector, který Vám pomůže rychleji doplnit elixír a tím poskytnout trojici mušketýrek podporu.

 

 

BatsCard

Bats – karta určená k obraně a podpoře jednotek ve vzduchu. Neposílejte je samotné útočit, mají málo životů a soupeř si s nimi rychle poradí.

 

 

KnightCard

Knight – hodně univerzální karta. Lze ji použít při bránění i k útoku na počátku hry

 

 

 
TheLogCardLog – karta určená pouze k obraně. Dobře se hodí proti malým pozemním jednotkám

 

 

 

IceSpiritCardIce Spirit – Na chvíli zmrazí soupeřovy jednotky/budovy. Vždy ho vysílejte schovaného za jinou jednotkou, má málo životů a soupeř by ho mohl rychle zabít.

 

 

SkeletonsCardSkeletons – nejlevnější jednotka ve hře. Můžete je použít jako podporu silnějším jednotkám (za 1 elixír dokáží působit celkem velké škody) nebo k odlákání soupeřovým jednotek při obraně.

 

 

IceGolemCard

Ice Golem – Mini tank. Po smrti zmrazí nepřátele okolo, proto je vhodné jej umisťovat dopředu útoku.

 

 

 

Možné náhrady

Nemáte nějakou kartu na dostatečném levelu? Nebo ji nemáte vůbec? Nevadí, některé karty lze celkem dobře nahradit.
Hraní na začátku bitvy

Ačkoli je v decku karta za 9 elixírů, je dost levný. Na začátku rozhodně nevysílejte všechny tři mušketýrky na jednu stranu. Neměli byste dost elixíru na jejich podporu, případně k bránění protiútoku druhou stranou. Vysílejte do útoku hlavně Knight s Ice Golem, s podporou Bats, Ice Spirit a Skeletons. Díky jejich nízké ceně můžete soupeře neustále zaměstnávat.

Další variantou je umístit Three Musketeers tak, že jedna půjde jednou stranou a zbylé dvě druhou. Útok oběma stranama najednou se bude soupeři hůře bránit, pokud nebude mít zrovna k dispozici vhodné karty k obraně.

Hraní při x2 Elixíru

Teď přichází čas mušketýrek. i přes zrychlený elixír se nebojte použít Elixir Collector. Při útoky vyšlete mušketýrky a k nim další podpůrné jednotky. Hodí se zejména Bats a Ice Spirit.

Zavěr

Použití Three Musketeers přináší velkou výhodu elixíru oproti samotné mušketýrce, ale vzhledem k jejich vysoké ceně musíte být opatrní při jejich umísťování do arény. V případě jejich rychlého zničení Vám totiž nezbyde žádný elixír k obraně. Při správném použití však mají ohromnou sílu.

 

 

You May Also Like

About the Author: android-hry