Clash Royale: Tipy na deck #10

A je tu jubilejní desátý Tip na deck. Proto jsme si pro Vás připravili něco speciálního, Clash Royale deck s využitím hlavně leteckých jednotek.

 
Clash Royale: Tipy na deck #10

LavaHoundCard InfernoDragonCard BabyDragonCard TombstoneCard
MegaMinionCard ArrowsCard IceSpiritCard LightningCard

cena decku: 3,9 elixíru

tip: Po kliknutí na název karty se dostanete se stránku karty, kde si o ní můžete přečít další detailní informace

LavaHoundCardLava Hound – Tank, ze který můžete schovat ostatní jednotky.

 

 

 

InfernoDragonCardInferno Dragon – Dlouho mu trvá, než začne ničit maximální silou. Proto se tolik nehodí do útoku. Naopak v obraně proti velkým nepřátelským jednotkám je výborný, zejména ve spolupráci s Tombstone.

 

 

BabyDragonCardBaby dragon – Svým plamenem dokáže rychle zničit všechny malé jednotky. Hodí se jako podpora Lava Hound proti Minionům (a Minion Horde).

 

 

TombstoneCardTombstone – Každou chvilku vypustí jednoho skeletona. Je to příliš málo na útok, ale ve spolupráci s dalšími jednotkami je výborný v obraně, pokud je umístěn na ose hřiště.

 

 
MegaMinionCardMega Minion – Hodí se jako podpora útoku i k bránění proti větším jednotkám.

 

 

 

ArrowsCard

Arrows – k obraně proti malým početným jednotkám. Jak k bránění se nepřátelskému útoku, tak jako podpora Lava Hound.

 

 

 

IceSpiritCardIce Spirit – Na chvíli zmrazí soupeřovy jednotky/budovy. Vždy ho vysílejte schovaného za jinou jednotkou, má málo životů a soupeř by ho mohl rychle zabít.

 

 

LightningCard

Lightning – Při použití poškodí 3 nepřátelské jednotky (budovy) s nejvyšším počtem životů. Slouží zejména k obraně, ale lze ji použí i k podpoře útoku, pokud se bude nepřítel bránit velkými jednotkami.

 

 

Možné náhrady v decku

Nemáte nějakou kartu na dostatečném levelu? Nebo ji nemáte vůbec? Nevadí, některé karty lze celkem dobře nahradit.

  • Arrows – Zap
Hraní na začátku bitvy

Deck není úplně nejlevnější, proto je třeba si útok dobře rozmyslet. Počkejte, až budete mít téměř 10 elixírů a pak umístěte Lava Hound k Vaší královské věži. Než doletí na prostředek, přibyde Vám další elixír na její podporu. Proti malým jednotkám k ní přidejte Baby Dragon (nebo mějte připravené Arrows), proti velkým jednotkám Inferno Dragon (nebo si připravte Lightning).

Pokud budete bránit soupeřův útok, kde bude mít velkou jednotku. využijte Tombstone. Umístěte ho na prostředek Vaší poloviny. nepřátelská jednotka tak půjde nejprve k němu a tím získáte víc času, než zaútočí na věž. K tomu lze použít i Ice spirit.

Hraní při x2 Elixíru

Hrajte stále stejně, jen díky rychleji přibývajícímu elixíru budete mít možnost poslat do útoku najednou více jednotek

Zavěr

Tento deck není samospásný, ale spoustě soupeřům bude dělat velké potíže, protože nemají dostatek jednotek (a síly) k bránění se tolika leteckým útokům. Faktor rozhodující o Vašem úspěchu či neúspěchu v bitvě Clash Royale je to, zda-li se dokážete dostatečně rychle ubránit soupeřovým protiútokům. Pokud Vás totiž atakuje po zemi, pak na ně jednotky ze vzduchu sice mohou útočit, ale nezastaví je a ty tak běží rovnou k věži.

You May Also Like

About the Author: android-hry