Clash Royale – tipy na deck #3

Pro velký zájem o tipy na deck do Clash Royale přecházíme na vyšší četnost těchto článků. Od teď se tedy na nový deck můžete těšit každý čtvrtek a neděli. Dnes tu pro Vás máme deck Hog-Bandit
HogRiderCard BanditCard ElectroWizardCard InfernoTowerCard
IceSpiritCard ZapCard FireballCard TheLogCard

cena decku: 3,1 elixíru

tip: Po kliknutí na název karty se dostanete se stránku karty, kde si o ní můžete přečít další detailní informace

Hog Rider karta z Clash Royale

Hog Rider – hlavní karta, která z balíčku bude dávat poškození nepřátelským věžím. Jeho útok je dobré kombinovat s  Ice Spiritem nebo s Bandit. Rozhodně však vždy mějte připravenou kartu proti malým jednotkám, které ho dokážou rychle zničit (Zap, Log).

 

 

Bandit karta z Clash Royale

Bandit – hlavní použití je při útoku s Hog Riderem, její poškození po rezeběhnutí dokáže dost poničit věž. Malé početní jednotky ji rychle zabijí, proto když ji umístíte do arény, mějte něco na jejich zničení.

 

 

 

Electro Wizard karta z Clash Royale

Eletro Wizard – Lze ho použít jak k bránění, tak jako podpora Hog Riderovi. Dokáže resetovat útok Inferno Tower (Inferno Dragon) i Battle ram. Jeho zap při umístění do arény také můžete využít, pokud nemáte Zap k dispozici.

 

 

Inferno Tower karta z Clash Royale

Inferno Tower – obranná karta proti soupeřovým silným jednotkám (Golem, Giant apod.).

 

soutez o Voucher na Google Play

Ice Spirit karta z Clash Royale

Ice Spirit – podpůrná jednotka. Dobré je použít jí společně s Hog Riderem, kdy ji umístěte až za něj (aby ji soupeř nezabil dříve, než dorazí k cíli). Dokáže zmrazit věž nebo nepřátelskou jednotku a tak poskytnout Hog Riderovi více času na útok. Ve spolupráci se Zap dokážou zabít Miniony.

 

Zap karta z Clash Royale

Zap – výborný proti malým jednotkám, mějte ho připravený k použití při útoku Hog Ridera nebo bandit, protože je dobré bránit je pomocí malých početných jednotek (např. Skeleton Army) a soupeř je pravděpodobně použije. Při použití s Ice Spirit zničí Miniony.

 

 

Fireball karta z Clash Royale

Fireball – slouží především k obranně, ale můžete ji použít i k bránění Vašich jednotek při útoku. Lze ji použít i na doražení nepřátelské věže. Pokud soupeř vyšle velkou jednotku až z konce arény, můžete mu jí jednou ranou zasáhnou společně s věží, když kolem ní bude procházet.

 

Log karta z Clash Royale

The Log – čistě obranná karta proti malým početným jednotkám (Skeleton Army, Goblin Gang, …).

 
Možné náhrady

Někteří možná nějakou kartu nemáte, nebo ji nemáte na dost dobré úrovni. zde je několik tipů, jaké karty lze použít jako náhradu:

Hraní na začátku bitvy

V začátku je tento deck nejsilnější. Jelikož je dost levný, pro dražší decky je obtížné držet s vámi krok v rychlosti vypouštění karet. Neustále útočte, a to i v okamžiku, kdy na Vás soueř vyšle pomalé jednotky (např. Gianta). V tuto část hru byste měli soupeři udělit největší poškození.

Hraní při x2 Elixíru

Snažte se hrát defenzivně, zejména proti deckům s tanky (Golem, Giant, Lava Hound). Pro dražší decky je při této části hry snažší dostat do arény všechny potřebné karty najednou. Velmi efektivní je použití Ice Spirit společně s Inferno Tower, kteří jsou schopni tank zničit dříve než zaútočí. Místo Ice Spirit je teké možní použít Electro Wizard, ale s menším efektem.

Zavěr

Tento deck je pro ty, kteří rádi od začátku hry přebírají iniciativu. Díky nízké ceně můžete rychle karty točit a neustále útočit na soupeře.

A to je pro dnešek vše. Co na náš tip na deck říkáte? Podělte se s námi o názor v diskusi.You May Also Like

About the Author: android-hry