Clash Royale – tipy na deck #6

Víkend nám uplynul rychleji než bychom si přáli. Abyste si mohli zpříjemnit následující dny, můžete vyzkoušet nový, velmi silný Clash Royale deck (balíček). Hlavní roli v něm hraje X-Bow.
X-BowCard BarbarianHutCard GoblinHutCard FireballCard
KnightCard MegaMinionCard IceWizardCard TheLogCard

cena decku: 4,1 elixíru

tip: Po kliknutí na název karty se dostanete se stránku karty, kde si o ní můžete přečít další detailní informace

X-BowCard

X-Bow – tahle karta Vám může vyhrát hru. Díky svému dosahu je schopná ničit nepřátelskou věž a zároveň být mimo její dosah. Soupeř je proto nucen urychleně na ní zaútočit jednotkami. Pokud už bude X-Bow pálit na věž, nebude se bránit, proto je nutné na jeho obranu použít další jednotky. Lze ho použít i při obraně, svým dosahem je schopná bránit obě věže, díky své rychlé kadenci je velmi účinná proti početným jednotkám.

 

BarbarianHutCard

Barbarian Hut – s touto kartou můžete hodně získat, ale i hodně ztratit. Pokud vydrží celou svojí životnost, je mnohem výhodnější než samotní Barbaři. Je dobrá jak k obraně proti tankům (Giant, Golem, …), tak i k útoku, zejména pokud je podpořena dalšími jednotkami.

 

 

GoblinHutCard

Goblin Hut – Hodí se dobře jako podpora Barbarian Hut. Při společném útoku dokáže částečně bránit Barbary proti útokům ze vzduchu.

 

 

FireballCardFireball – obranná karta, ale můžete ji použít i k bránění Vašich jednotek při útoku. Lze ji použít i na doražení nepřátelské věže. Pokud soupeř vyšle velkou jednotku až z konce arény, můžete mu jí jednou ranou zasáhnou společně s věží, když kolem ní bude procházet.
KnightCardKnight – univerzální karta. Dává velmi rychlé údery, takže se dá použít proti většině jednotek. S podporou ho můžete vyslat i do útoku místo Gianta.

 

 

MegaMinionCard

Mega Minion – v tomto decku se hodí zejména k obraně proti vzdušným jednotkám, nechávejte si ho proto spíše v záloze.

 

 

IceWizardCard

Ice Wizard – kromě toho, že dává poškození, dokáže zároveň i zpomalit jednotky. Je proto dobrý jako podpora útoku i obrany, kdy díky zpomalení nepřátel máte více času na jejich zničení.

 

 

TheLogCardThe Log – karta určená pouze k bránění, zejména proti malým početným jednotkám (Skeleton Army, Goblin Gang, …).

 

 

 

Možné náhrady

Pokud jste některou kartu ještě neobjevili nebo ji nemáte dostatečně silnou, můžete v decku provést pár změn.
Hraní na začátku bitvy

Kvůi vyšší ceně decku hrajte spíše pasivně, rozhodně v této fázi neumisťujte X-Bow, šetřete ho do dalšího průběhu. Pro útok umístěte Barbarian Hut na prostředek Vaší poloviny. Díky pravidelnému vypouštění Barbarů dostanete jednu stranu soupeře pod tlak.

Pak už záleží na tom, jak soupeř zareaguje. Pokud vrhne všechny síly na obranu jedné strany, okamžitě zaútočte na druhou, kterou v danou chvíli nebude schopen bránit. Pokud to neudělá, podpořte Barbary v jejich útoku pomocí Goblin hut, Ice Wizard nebo Knight. Raději neútočte Mega Minionem, protože nemáte přiliš mnoho karet na obranu proti vzdušnému útoku. Nechejte si ho proto v záloze.

Hraní při x2 Elixíru

Teď přichází čas X-Bow. Vždy ho ale umístěte do arény až tehdy, když máte jednotky na jeho obranu! Pokud začne X-Bow útočit na nepřátelskou věž, snažte se ho ze všech sil bránit a pozorujte, jak bezbranné věži ubývají životy.

Zavěr

Hraní tohoto decku je velmi zábavné a soupeřům se bude velmi špatně bránit. Kvůli vyšší ceně karet Vás však jediná chyba může stát celou hru.

 

 

You May Also Like

About the Author: android-hry