Clash Royale – Tipy na deck #7

Sedmička je šťastné číslo, tak snad Vám i tento Clash Royale deck přinese štěstí. Na hraní není příliš těžký a hlavní roli zde hraje oblíbený Hog Rider.
HogRiderCard CannonCartCard TornadoCard BowlerCard
InfernoTowerCard BatsCard IceSpiritCard IceGolemCard

cena decku: 3,4 elixíru

tip: Po kliknutí na název karty se dostanete se stránku karty, kde si o ní můžete přečít další detailní informace

HogRiderCardHog Rider – hlavní karta, která z balíčku bude dávat poškození nepřátelským věžím. Jeho útok je dobré kombinovat s  Ice Spiritem, který zmrazí nepřátelskou věž (případně jednotku) a dá Hog Riderovi více času na útok

 

 

CannonCartCardCannon Cart – dobře ničí malé jednotky. Při útoku může sloužit jako dobrá podpora Hog Ridera, který se sám nedokáže bránit. Dá se použít i k obraně vlastní věže.

 

 

 

TornadoCardTornado – malé jednotky (Minions, Skeleton Army, …) dokáže zničit samo. Ostatní pak dostane k sobě, takže na ně můžete zaútočit najednou (hlavně pomocí Bowlera).

 

 

 

BowlerCardBowler – slouží hlavně k obraně proti malým jednotkám. Ve spojení s Tornadem dokáže dobře bránit i velké útoky.
InfernoTowerCardInferno Tower – obranná karta proti soupeřovým silným jednotkám (Golem, Giant apod.).

 

 

 

BatsCard

Bats – slouží zejména k obraně proti útokům ze vzduchu. Hodí se jako podpůrná jednotka Hog Riderovi.

 

 

 

IceSpiritCardIce Spirit – podpůrná jednotka. Dobré je použít jí společně s Hog Riderem, kdy ji umístěte až za něj (aby ji soupeř nezabil dříve, než dorazí k cíli). Dokáže zmrazit věž nebo nepřátelskou jednotku a tak poskytnout Hog Riderovi více času na útok.

 

 

IceGolemCard

Ice Golem – mini tank, který je vhodný umístit na čelo útoku. Soupeř tak bude útočit na něj a tím poskytne krytí dalším jednotkám. Navíc po své smrti zmrazí okolní nepřátele.

 

 

Možné náhrady

Pokud jste některou kartu ještě neobjevili nebo ji nemáte dostatečně silnou, můžete v decku provést pár změn.
Hraní na začátku bitvy

Deck je levný, tak se nebojte hrát agresivně. Posílejte na soupeře útok za útokem. Nebojte se i zaútočit na obě věže najednou. Na jedné straně pomocí Hog Ridera a na druhé pomocí Cannon Cartu. I tak jim oboum můžete poskytnut další podporu levných karet (Ice spirit, Bats, Ice Golem).

Hraní při x2 Elixíru

V tento okamžik dbejte více na obranu, soupeři s dražšími decky mohou snáze postavit velký postupný útok. Přesto úplně nerezignujte na protiútoky. Pokud ho navíc podniknete na opačné straně než útočí soupeř, donutíte ho tím rozmělnit síly.

Zavěr

Výhodou tohoto decku je nízká cena, která Vám dovolí rychle točit všechny jednotky. Hog Ridera soupeř většinou zabije až po tom, co mu dá nějaké poškození, proto je zde hlavní útočnou kartou.

 

 

You May Also Like

About the Author: android-hry