Clash Royale: Tipy na deck #8

Dnes tu máme deck do Clash Royale, který na první pohled nevypadá zabijácky, ale při správném použití dokáže přivodit soupeři rychlý konec. V hlavní roli se představí Balón s Lumberjackem.

LumberjackCard Balloon ExecutionerCard TornadoCard
GoblinGangCard IceSpiritCard FireSpiritsCard FireballCard

cena decku: 3,4 elixíru

tip: Po kliknutí na název karty se dostanete se stránku karty, kde si o ní můžete přečít další detailní informace

LumberjackCard

Lumberjack – velmi silná karta. Nejlépe je použít ho v čele útoku. Jednak sám rychle rozdává rány, navíc po jeho smrti upustí Rage a tím Vám urychlí další útočící jednotky.

 

 

 

Balloon

Balloon – hlavní karta, kterou budete rozdávat poškození. Zejména s Rage od Lumberjacka působí velké škody. Hrajte ho proto pokud možno s ním. Bez něj bude pomalejší a soupeř ho může zničit dříve, než shodí první bombu.

 

 

ExecutionerCard

Executioner – lze ho použít jednak jako podpora Balónu, společně s Tornadem je pak dobrý i k bránění vlastní věže.

 

 

 

TornadoCardTornado – malé jednotky (Minions, Skeleton Army, …) dokáže zničit samo. Ostatní pak dostane k sobě a společně s Executionerem je pak můžete rychle zničit.
GoblinGangCard

Goblin Gang – hodí se hlavně k obraně velkých nepřátelských jednotek, dokážou rychle rozdat velké poškození. Můžete je ale i použít jako doplněk k útoku.

 

 

IceSpiritCardIce Spirit – podpůrná jednotka, dobře se dá použít v útoku s Lumberjackem a Balónem.

 

 

 

FireSpiritsCard

Fire Spirits – slouží proti všem nepřátelským (zejména malým) jednotkám jak při bránění, tak při podpoře útoku.

 

 

 

FireballCardFireball – obranná karta, ale můžete ji použít i k bránění Vašich jednotek při útoku. Lze ji použít i na doražení nepřátelské věže. Pokud soupeř vyšle velkou jednotku až z konce arény, můžete mu jí jednou ranou zasáhnou společně s věží, když kolem ní bude procházet.

 

 

Možné náhrady

Nemáte nějakou kartu na dostatečném levelu? Nebo ji nemáte vůbec? Nevadí, některé karty lze celkem dobře nahradit.
Hraní na začátku bitvy

Hlavní kartou, která má rozdávat poškození, je Balón. Útoky proto stavte okolo něj. Můžete před ním vyslat Lumberjacka, případně s ním vyslat Executionera. Samozřejmě pokud budete moct, podpořte je Ice Spiritem nebo Fire Spirits. Jsou levné, ale dokáží nadělat velkou škodu.

Aby útoky nebyly jednotvárné, občas zaútočte i na druhé straně arény. K tomu můžete použít Goblin Gang. Rozhodně ne samotného Lumberjacka, po jeho smrti by přišel vniveč efekt Rage. Také neposílejte samotné Bats, soupeř je zabije dříve jen veží, než stihnou zaútočit.

Hraní při x2 Elixíru

Moc se toho pro Vás nezmění, dokážete vyslat s Balónem najednou více jednotek.

Zavěr

Tento deck je postaven kolem jedné karty, kterou je balón. Proto kromě Lumberjacka všehny ostatní karty dokážou ničit jednotky ve vzduchu, protože ochrana Balónu bude úkolem číslo jedna.

 

 

You May Also Like

About the Author: android-hry