Combat Squad – Counter Strike pro Android

Hrajete rádi Counter Strike a rádi byste si ho zahráli i když nemůžete sedět u počítače? Díky Combat Squad je to nyní možné. Právě dnes totiž vyšla novinka Combat Squad: Project Wednesday.

Není to jen napodobenina Counter Striku, proto hra přináší i několik rozdílů. Stále se jedná o střílečku z pohledu první osoby, ve které je Vaším cílem bránit základnu či naopak se snažit získat nějakou důležitou kótu.

Combat Squad Vám ale přináší i možnost vytvořit, vylepšovat a řídit svou vlastní jednotku. V jakýkoli moment hry můžete převzít plnou kontrolu nad svými spolubojovníky.Své jednotce můžete nakupovat různé zbraně a vybavení a tím ji uzpůsobit Vašemu hernímu stylu.

Následně se můžete pustit do boje v multiplayeru, ať už sami v módu 1v1 nebo i se svou jednotkou v týmových bitvách a spoustě dalších módů.

Hra je zdarma, ale jako tradičně se v ní nevyhnete reklamám a nabídkám na koupi vylepšení za reálné peníze. Nejsou však nijak rušivé a hru si lze dobře užít i bez nich.

Jedná se o oddychovou střílečku ve stylu Counter Strike, která ale nabízí i další možnosti s budováním vlastního týmu, což hru dost zpestřuje. Nevýhodou je absence singleplayer kampaně.

Pokud Vás hra zaujala, můžete ji stahovat ZDE.

Minimální požadavky

  • 2GB ram
  • Android 4.4 nebo vyšší

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.