Cooking Fever – recenze

Dnes zde máme recenzi hry spíše pro slečny, ale spousta kluků si jí určitě taky ráda zkusí. Vždyť Cooking Fever na Google Play patří mezi nejpopulárnější hry s více jak 50 000 000 stáhnutími!

Fastfood na milion způsobů

Hru začínáte v klasickém fastfoodovém bistru s hot dogy, hambrugery a kolou. Postupně však máte možnost si koupit i další restaurace zaměřené na jídla z celého světa. Je libo dělat v pizzerii, péct dorty v pekárně nebo snad míchat koktejly na pláži?

Plať, nebo se obrň trpělivostí

Veškeré nové restaurace a i mnoho vybavení do kuchyně a podniku Vás kromě zlaťáků stojí i diamanty. Ale zatímco peněz se na Vás po chvíli hrne obrovské množství, že skoro nevíte co s nimi, diamantů se Vám nedostává. Pokud tedy nechcete za hru platit. V opačném případě na nasbírání dostatku diamantů pro otevření nové restaurace čekáte i skoro měsíc, a to ještě jen v případě, že se do hry přihlásite denně. Pro příležitostné hráče se tedy odemčení všech restaurací stává skoro nemožné.

Závěr

Cooking Fever nabízí skutečně velké množství kuchyní a receptů z celého světa. Bohužel k jejich odemknutí potřebujete diamanty, které zadarmo získáváte strašně pomalu. Odekmnout vše se Vám tedy podaří až po velmi dlouhé době a proto nelze hodnotit hru lépe než 7 body.

+ Velké množství zajímavých kuchyní a receptů
+ Mnoho originálních doplňků, kterými můžete vylepšit svůj podnik
Pro spoustu věcí potřebujete diamanty, na které musíte čekat velmi dlouho

7/10

A jako tradičně je hra ke stažení na Google Play.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.