Sleva na D&D Lords of Waterdeep

Populární hra D&D Lords of Waterdeep, vytvořená podle populární předlohy Dungeons & Dragons (Dračí doupě) je na Google Play nyní ve slevě 50%. Neprováhejte dobrou příležitost pořídit si tuhle super hru.


D&D Lords of Waterdeep je hra postavená na populární deskové hře Dungeons & Dragons (u nás známá i jako Dračí doupě). Zde hrajete jako maskovaný Lord a Vašim úkolem je získat vliv a kontrolu ve městě Waterdeep.

Toho dosáhnete tím, že najímáte různé bojovníky, dobrodruhy a následně je posíláte plnit různé úkoly. Také kupujete nové budovy a musíte se i bránit proti nepřátelům. Vaši nepřátelé jsou taktéž Lordové, kteří se snaží získat vliv ve městě Waterdeep, a je jen na Vás, abyste si s nimi poradili a ukázali, kdo je tu pánem. Můžete hrát jak proti až pěti dalším hráčům, tak i proti AI.

 

Staňte se pánem města

Lords of Waterdeep obrázek ze hry

Jelikož má hra jako předobraz deskovou hru, i v mobilní verzi simuluje svou reálnou předlohu. Hraje se na osm kol, ve kterých přiřazujete jednotlivým postavám úkoly, kupujete budovy a získáváte za to zdroje a body. Vítězem se stává hráč, který má na konci nasbíraných nejvíce bodů.

Pokud Vás tato hra oslovila, můžete si jí koupit v časově omezené slevě 50% na Google Play.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.