Dungeon Park Heroes – recenze

Dungeon Park Heroes má velmi zajímavý koncept. Jedná se o klasickou hru se hledáním min s mnoha RPG prvky. Bude to stačit na dobrý herní zážitek?
 Dungeon Park Heroes – miniatura snímku obrazovky

Tahle kořist je moje

Ve hře hrajete za dobrodruha, který se vydává do parku. Ten je rozdělen na čtverce a na počátku z nich jsou téměř všechny zahaleny mlhou. Jediné informace, které o nich máte, pocházejí z čísel, které se nacházejí vedle čtverců. Ty Vám říkají, kolik čtverců přiléhajících k nim obsahuje pasti.

Pasti Vám způsobují mnoho problémů. Někdy ublíží vašemu zdraví, jindy ublíží vaší energii. Přijdete o všechno zdraví a zemřete. Přijdete o všechnu energii a zemřete. Tahle hra toho moc neodpouští.

Během průzkumu narážíte na příšery. Můžete s nimi bojovat a když je zabijete, dostanete odměnu. Bohužel bitvy nejsou moc propracované, jen se po sobě oháníte zbraněmi a ubíráte si zdraví.

I na mapě můžete nacházet různé cennosti, které lze sebrat. Bohužel už po pár hrách zjistíte, že se ve hře vlastně nic nemění. Je tu sice spousta úrovní, ale kromě grafiky a jiné mapy je vše stále stejné
 Dungeon Park Heroes – snímek obrazovky

Závěr

Hra má bezpochyby zajímavou myšlenku, ale samotný nápas na dobrou hru nestačí. Na hodinu Vás hra zabaví, ale když si ji pak odinstalujete, chybět Vám nebude.

 + zajímavý koncept spojení RPG se hledáním min
 – hra sice nabízí velké množství úrovní, ale ve všech hrajte téměř to samé.
 – souboje s příšerami nejou moc propracované

6/10

Hru si lze zdarma stáhnout z Google Play.