Fire Emblem Heroes láká novým trailerem

Nintendo vydalo nový akční trailer pro Fire Emblem Heroes. Těžko říct, proč se pro jeho vydání rozhodli téměř 7 měsíců po vydání hry, ale jeho zhlédnutí rozhodně stojí za to.


Pokud hru neznáte, tak vězte, že se jedná o tahovou strategii, která na konzolích vychází už od roku 1990. Vývojáři v Nintendu se ji rozhodli přenést do prostředí mobilních telefonů a nutno říct, že velmi úspěšně.

Komplexní bojový systém

Hra potěší hráče hlavně svou hratelností. I když oproti své předloze něco ztrtila kvůli nutnosti uzpůsobit hru mobilům, stále nabízí široké možnosti. Určtité zbraně mají výhodu nad jinými, bojovníci spadají do různých tříd podle svých schopností a máme tu i velmi chytrou AI, která bezhlavě neútočí na vše, co se hýbe, ale vybírá si nejslabší a nejzranitelnější jednotky. Ale pojďme už ke slibovanému traileru.

Na závěr dodáme, že se jedná o free-to-play titul, tedy hru můžete hrát zadarmo. Obsahuje sice mikrotransakce, které Vám usnadňují postup hrou, ale dá se hrát dobře i bez nich. Hru si můžete zdarma stáhnout na Google Play.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.