Flying Machine – tipy pro hraní

Do Clash Royale přišla nová karta, Flying Machine. Máme tu pro Vás informace o ní a tipy na hraní, ať s úspěchem získáte v Challenge 12 vítězství.

Challenge bude opět ta, ve které si vybíráte čtyři karty vždy ze dvojice, druhou dostane soupeř. Stejně tak Vy od něj dostanete čtyři karty, které nechtěl. Jeden z Vás určitě dostane Flying Machine.
A teď už si pojďme kartu trochu představit. Stojí 4 Elixíry, má o něco méně životů a udělovaného poškození než Musketeer, narozdíl od něj ale zase může létat a je o trochu rychlejší.

Přesné hodnoty karty jsou uvedeny v následující tabulce

Flying Machine informace o kartě z Clash Royale

Karta už má teké svou vlastní stránku v našem seznamu karet, postupně se v ní budou objevovat další informace.
Kartu je možné použít jak při bránění, tak jako podporu útoku. Při bránění je velmi silná proti Graveyard (Skeletoni se objevují dvakrát rychleji naž dokáže střílet, ale společně s věží je zlikvidují všechny dříve, než zaútočí), Cannon, Tombstone a proti téměř všem vzdušným jednotkám (nevhodná je jen proti Minion Horde, kteří ji ve svém velkém počtu rychle zabijí a ještě jim zbyde mnoho životů).

Při útoku je dobrou podporou pro všechny tanky (Giant, Golem, P.E.K.K.A., Lava Hound), vhodné je použít ji i s Hog Riderem, Ballon nebo Battle Ram.

Na jeden úder ji zabije Fireball. Velmi dobře proti ní lze též použít Bats, Mega Minion (zničí ji na své dva údery a ještě mu zbyde mnoho životů), Poison, Minions a Minion Horde.

A na závěr je zde ještě video s několika hrami pro lepší představu

Tak hodně štěstí v Challenge.
You May Also Like

About the Author: android-hry