Futurama: Worlds of Tomorrow

Futurama: Worlds of Tomorrow vznikla ve studiu TinyCo. za podpory tvůrců samotné Futuramy, takže počáteční očekávání hry byla veliká. Navíc studio už mělo za sebou hru Family Guy: The Quest For Stuff (Griffinovi), která ale kromě známých postav nenabídla nic zajímavého. Jak si však bude stát Futurama?
Futurama jak ji známe

Hra je bezpochyby dělaná pro fanoušky Futuramy. Nejedná se o hru jen se vzhledem oblíbených postaviček, ale postavy jsou celé věrné svým předlohám včetně svého chování a typických výrazů při komunikaci.

Futurama: Worlds of Tomorrow Vás vyklopí přímo doprostřed New New Yorku, který je zamořen a vašim úkolem ho bude čtvrť po čtvrti vyčistit. Během toho budete také hledat své ztracené přátelé a občas vyrazíte do vesmíru pro nějaké potřebné vybavení.

Mise do vesmíru jsou asi nejzajímavější částí hry. Máte k dispozici mnoho různých misí na různých planetách, navíc si s sebou můžete brát postavy, které jste už nalezli.

Tyto mise nejsou nijak obtížné, vetšinou se jedná o klasické RPG bitvy. Bojujete v nich proti nejrůznějším příšerám a mimozemšťanům. Vystačíte si přitom většinou jen s klikáním na kruhy u postav ve správný čas. Tímto způsobem se bráníte i útočíte. někdy se Vám to může zdát až lehce primitivní, ale na odreagování je to tak akorát.
Už sis užil, tak teď plať

Jak dlouho se hrou budete bavit záleží na tom, jak moc dokážete překousnout freemium mechaniku. Po zajímavém začátku Vám hra začne nabízet až příliš mnoho věcí ke koupi. Samotný postup bez jediné investované koruny se pak svou rychlostí blíží rychlosti chromého šneka.

Závěr

Pro fanoušky Futuramy je skoro povinnost si hru stáhnout, ale i vy ostatní si s ní můžete užít pár hodin hezké zábavy. Pokud se však neřadít mezi hard-core nadšence a nehodláte do hry investovat peníze, pak po prvotním nadšení velmi rychle opět uvolní místo ve Vašem mobilu.

+ Věrné zpracování celého světa Futuramy
+ Zajímavé minihry
Hra Vám silně nutí mikrotransakce

7/10

Hra je zdarma ke stažení na Google Play.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.