Hay Day

O hře

Hay Day začíná v okamžiku, kdy zjistíte, že Vám strýc ve své závěti odkázal farmu a Vy se rozjedete ji navštívit. Po příjezdu však zjistíte, že je zde jen kus pozemku a pár rozpadlých budov. Místní strašák (který Vás doprovází celou hru) Vám vysvětlí základní principy, jak se o farmu starat. Pak z našetřených peněz dáte dokupy budovy, založíte první pole a netrpělivě budete očekávat první úrodu.

K dispozici máte nákladní vůz, kterým můžete do města posílat požadované zásilky. Občas Vás také navštíví nějaký soused, který by si od Vás rád něco nakoupil. Postupem času, jak za sebou budete mít čím dál tím více zakázek, dostanete možnost si na farmu přikupovat další vybavení a pořizovat nové plodiny a zvířata.

Ve hře nemusíte hrát jen sami, máte možnost se i bavit se svými přáteli, obchodovat s nimi, účastnit se různých akcí a vzájemně si pomáhat.

Hra je zcela zdarma, nicméně máte možnost si za peníze koupit různé věci ke zkrášlení Vaší farmy či urychlení postupu ve hře.

Hay Day je odpočinková hra, ve které nejde o to porážet soupeře nebo dosahovat závratných výsledků. Jen se v klidu staráte o svou farmu, kterou postupně vylepšujete a zvelebujete.

Hru můžete stahovat ZDE.