Manuganu – Kdo hru ještě nezná?

Android hra manuganu není žádná novinka mezi android hry, ale stále spousta lidí tuhle hru vůbec nevyzkoušelo. Myslím si, že je to škoda a tak se na ni pojďme podívat blíž.

 

 

 

Manuganu

V dnešní době android hry nabízí opravdu velkou škálu skákaček, kde hlavně lákají na příběh a zároveň super hratelnost. Ve hře manuganu si zahrajete jako malý hrdina, který má za úkol se proskákat a různě se vyhnout nástrahám, které ho po cestě do cíle potkají.

Ve hře budete mít za úkol pokořit 30 misí ve kterých je spousta různých způsobů, jak se zdárně do cíle dostat. Musím vás ujistit, že cesta to nebude v některých částech hry vůbec jednoduchá, protože časem narazíte na lana, různé plošinky, ostny a v neposlední řadě oheň z chrlících květinek.
Samozřejmě že ve hře není váš úkol se jen dostat do cíle, ale je zapotřebí po cestě sbírat mince nebo rozbíjet desky pro získání hvězdiček, které jsou potřeba ke zpřístupnění bonusových misí.

Co se týká grafického zpracování hry, tak dle mého názoru se jedná asi o nejlépe zpracovanou skákací hru, co jsem kdy hrál. Samotný zvuk ve hře je také opravdu povedený, což mě donutilo si hru zahrát podruhé znovu.

Obtížnost hry není nikterak složitá, avšak jak už bylo zmíněno, nástrahy které vás po cestě potkají, vás určitě donutí si některé mise zopakovat.


Možná stále váháte, zda si hru opravdu stáhnout a vyzkoušet, protože máte špatnou zkušenost z předešlých skákaček, co jste kdy hráli hlavně z důvodu ovládání. Ve hře manuganu nemusíte mít z ovládání vůbec žádnou obavu, protože za celou dobu hraní se mi nestalo, že by hrdina zareagoval jinak, než jsem opravdu chtěl. Takže za tohle opravdu velký palec nahoru!

Úplně na závěr bych jen zmínil malý mínus, co jsem u hry postřehl. Vzhledem k tomu, že hra má jen 30 misí, tak to pro vás určitě nebude zábava na několik týdnů, ale pouze několik dnů, což ale někomu spíše může vyhovovat.