Mega Knight challenge – tipy na deck

Mega Knight Challenge nám už běží a my Vám přinášíme výběr těch nejzajímavějších videí a decků, se kterými byste mohli uspět. Pojďme se na ně tedy podívat.

Nejprve tu máme video, které moc pěkně ukazuje bojové možnosti tohoto obrněného monstra i jak ho bránit.
Při stavění balíčku nás zajímají dvě věci – čím útočit a čím se bránit. Začněmě obranou. Mega Knight má spoustu životů a nedokáže se bránit proti útokům ze vzduchu. Proto se na něj dají dobře moužít Mega Minions, Bats, ale i Skeleton Army. Pokud je totiž umístíte okolo něj, nedokáže je jedním úderem zabít všechny. Lze také použít Lightning, ale to je vhodné v případě, že s ním soupeř vyslal i další velké jednotky. Jinak je jeho použití dost drahé a nesebere mu tolik životů, aby se vyplatilo použít.

S tím souvisí i karty, které musíte mít naopak na ochranu toho svého. Jelikož většina jednotek proti němu budou spíše malé, vyplatí se mít Zap, Poisson nebo Arrows.

K samotnému útoku určitě používejte Mega Knighta, dá se dobře použít jako tank. Poskytněte mu podporu ze vzduchu, aby ho soupeř nemohl snadno zničit. Jinak můžete samozřejmě používat své oblíbené karty, doporučujeme ale spíše za menší počet elixírů. Samotný Mega Knight jich stojí 7, tak ať nemáte zbytečně moc drahý deck.

Ale není nad konkrétní tipy, tak pojďme na ně.

Mega Knight deck 1

MegaKnightCard IceGolemCard LightningCard BatsCard
GoblinsCard TheLogCard HogRiderCard ElectroWizardCard

Mega Knight deck 2

MegaKnightCard ElectroWizardCard MinerCard  ZapCard
PoisonCard BatsCard SkeletonArmyCard  MinionHordeCard

Mega Knight deck 3

MegaKnightCard BanditCard HogRiderCard IceGolemCard
MinionsCard BatsCard ZapCard LightningCard

A to je od nás vše. Nezbývá než popřát Vám hodně štěstí v Challenge. Nebo jste ho už někdo získal? Pochlubte se nám do komentářů.

You May Also Like

About the Author: android-hry