Mega Knight Challenge

Už ani ne dva dny nás dělí od začátku nové Challenge, ve které bude možné získat novou Legendární kartu, Mega Knight. Pojďme si ho tedy představit blíže, ať se Vám s ním dobře hraje a pokud možno ho i vyhrajete.

Nejprve si ale pojďme shrnout podmínky Challenge. Jako obvykle je první vstup zdarma, každý další bude stát 100 gemů. Vaším cílem bude získat 12 vítězství, abyste mohli získat Mega Knight a přitom maximálně dvakrát prohrát. Také bude možné získat jednorázové odměny, a to za:

2 vítězství – 1500 gold
5 vítězství – 100 gemů
8 vítězství – 1 Giant Chest
10 vítězství – 15000 gold

A nyní si už pojďme představit novou kartu

Mega Knight

MegaKnightCard

„Přistane v aréně se silou 1000 knírků. Pak sokčí od jednoho nepřítele k druhému, zatímco bude rozdávat velké poškození. Zůstaňte raději stát stranou!”
Stejně jako Electro Wizard, i Mega Knight dá první poškození už při svém umístění do arény. Pokud bude mít ve své blízkosti jednotku, bude bojovat nablízko. Pokud bude jednotka vzdálená 4-5 čtverců, přiskočí k ní, dá jí tím velké poškození a dál bude opět bojovat nablízko. Jeho parametry pro Challenge budou tyto

Mega Knight statistiky
Mega Knight statistiky

Můžeme vidět, že se jedná o velice drahou kartu (ostatně společně s Lava Hound je to nejdražší Legendární karta ve hře). Má velké množství životů, takže se dá použít i jako tank, za který schováte své další jednotky. Dávané poškození vzhledem k ceně není nijak velké, a ani rychlost úderů není moc velká. Proto bude důležité využít jeho schopnost dát poškození při umístění a při přesouvání k nepřátelské jednotce. Nezapomeňte ale, že to funguje jen na ty, které jsou od něj ve vzdálenosti 4-5 čtverců. Pokud budou dále nebo naopak blíže, nefunguje to!

Rozhodně bude také důležité poskytnou mu podporu, která ho bude chránit proti útokům ze vzduchu, jelikož on sám bojuje jen proti pozemním jednotkám.

Zde je pak jeho vlastní stránka, na které budou postupně přibývat informace, abyste se k nim mohli kdykoli v budoucnosti vrátit.

To je od nás zatím vše. A poslední malá rada na závěr. Nepouštějte se do Challenge hned po jejím spuštění, to bude hrát spousta hráčů včetně těch nejlepších. Klidně den počkejte, až opadne největší nával (kdy většina si vyplácá svůj první vstup zdarma a ti nejlepší si ho už vyhrají) a teprve poté se pusťte do boje. Také pro lepší představu o jeho herních možnostech si můžete mezitím najít gameplaye s ním. Nebo navštivte naše stránky, my pro Vás ty nejlepší vybereme a ukážeme v samostatném článku. Hodně štěstí!2 komentáře: „Mega Knight Challenge

  • 23.8.2017 (11:53)
    Permalink

    Dík za info, kdy se tu asi objeví ty videa?

  • 23.8.2017 (11:57)
    Permalink

    Ještě ten samý den, co začne Challenge, tedy v pátek můžeš očekávat článek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.