Middle-Earth: Shadow of War

Před příchodem hlavní hry byla vydána verze Middle-Earth: Shadow of War pro zařízení iOS a Android. Free to play strategie s RPG prvky vás vyzývá k tomu, abyste sundali orky a nakonec i samotného zlého psa, Saurona.Middle-Earth: Shadow of War

Některé hratelné postavy obsahují protagonisty Shadow of War. Talion a Celebrimbor, spolu s Gandalfem, Gimlim a novou Shelob, mimo jiné.

V mobilní hře získal Celebrimbor nový prsten síly a vaším úkolem je shromáždit jich co nejvíce, abyste mohli zlepšit své dovednosti na vaší cestě k potlačení zla ze světa. Hra je formou bitvy v reálném čase a s jednotkami, které si sami sestavíte.

V mobilním verzi Shadow of War je také využíván franchise’s ochranný systém Nemesis. V hlavním příběhu hry budete narážet na orky s kterými můžete provést různé věci. To znamená, že se můžete rozhodnout, zda je chcete zabít a získat za ně odměny a nebo je využijete tak, že si je najmete a budete nabízet dál k prodeji. O hratelnosti hry si můžete udělat sami obrázek v přiloženém traileru.


Shadow of War je mobilní verze vyvinutá firmou IUGO ve spolupráci se společnostmi WB Games San Francisco a Monolith Productions.

„Jsme nadšeni, že jsme spolupracovali s neuvěřitelným týmem v IUGO, jehož vášeň a inovace byly nesmírně důležité při vytváření autentického dobrodružství středního světa v mobilu, které bude splňovat očekávání hráčů,“ řekl šéf WB Games SF Jonathan Knight ve svém prohlášení. „Společně jsme přidali nejlepší hrdiny dané hry a propojili to s oceněným systémem Nemesis, kterým jsme postavili půdu pro epickou bitvu proti Sauronu a jeho armádám, abychom získali Zemi zpět.“

Stejně jako u jiných her, které jsou k dispozici zdarma, Shadow of War vám umožňuje zaplatit skutečné peníze za extra věci, i když po většinu času to není vůbec potřeba. Tuto hru si můžete stáhnout nyní pomocí tohoto odkazu.

Tady ještě jeden menší gameplay.