Motorsport manager 2 – doveď svou stáj na vrchol

Ten kdo hrál první díl série Motorsport Manager tak se rozhodně nenudil. Před pár dny vyšel druhý díl asi můžu napsat nejoblíbenější závodní manažerské hry.

Stejně jako v prvním dílu, začínáte úplně od nuly. Musíte vybudovat vlastní zázemí stáje, najmout první zaměstnance, draftovat mladé jezdce a pak můžete začít bojovat a postupovat z nejnižších soutěží až do světové série, kde si reálně obkroužíte třeba Monte Carlo, Silverstone či japonskou Suzuku.
Výsledek obrázku pro motorsport manager 2

Ačkoliv se zdá, že hra je velmi jednoduchá, tak opak je pravdou. Už v první díle jsem jasně poznal, že nic nepůjde samo. Ve hře musíte naplno předvést vaše manažerské kvality, které se týkají správného nastavení vozu na závod, co znamená v tréninku a kvalifikaci otestovat různé nastavení vozu a kombinovat, která kombinace pro váš monopost bude to správná, dále není od věci si promyslet počet zastávek v boxech či správně si určit taktiku pro oba jezdce. V neposlední řadě co dělá samotnou hru tak jedinečnou je počasí, protože to je faktor, který ovlivňuje průběh celého závodu.

Výsledek obrázku pro motorsport manager 2
Kdybych měl zhodnotit celou hru, tak druhý díl pokračuje ve svém výborném výkonu z prvního dílu. Rozšířil sponzorský systém, přidal více funkcí v nastavení průběhu závodu a ještě více zkvalitnil grafiku, která stojí určitě za zmínění.

Hru si lze koupit za 120 Kč na Google Play

HODNOCENÍ 9/10

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.