Nitro Chimp Grand Prix – Recenze

Dle mého názoru jde o kombinaci dvou  známých her a to Subway Surfers a Mario Kart. Na první pohled to zní zajímavě, že máte za úkol závodit a přitom se vyhýbat různým nástrahám, které vás po cestě potkají. Pojďme se podívat na hru trochu blíž.

Základní informace o hře

Tak jako v mnoha dalších hrách, základní je vždy ovládání samotné hry. pokud jde o řízení, tak vaše motorka se jednoduše pohybuje ve třech pruzích, kde se snažíte po cestě posbírat různé bonusy a zbraně. Vaši soupeři nejsou žádní duchové, ale naopak. Jsou fyzicky na trati a udělají všechno proto, jen aby jste závod nevyhráli. To znamená, že do vás budou narážet, házet po vás olej,apod.
Výsledek obrázku pro Nitro Chimp Grand Prix

Hra je složena z několika světů, kde musíte projít určitý počet úrovní a tím se dostanete k vrcholu celého světu a to k bossovi, kterého musíte porazit, aby jste si otevřeli další svět a pokračovali dál.

Odměny

Po celou dobu jízdy sbíráte na cestě peníze za které si pak můžete vylepšit rychlost, zrychlení a turbo své motorky. Čím vyšší úroveň ve hře dosáhnete, tak tím máte také širší přístup k nákupu nových strojů, které rozhodně budete časem potřebovat, protože vylepšení každé motorky je značně omezeno počtem.
Závěr

Samotná hra je velmi zajímavá, určitě doporučuji stáhnout a vyzkoušet. Propracovaná grafika s výbornou kamerou určitě přidává na hratelnosti hry.

+ Grafické zpracování
+ Pohled kamery
+ Nákup kostýmů

9/10

Hra je zdarma ke stažení na Google Play.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.