PUBG mobile – Hodnocení hry

Mobilní verze hry jsou obvykle považovány za „horší“ než jejich plnohodnotná PC verze, ale PUBG Mobile není jedna z nich. Samozřejmě, že je to jistě zjednodušená verze hry – to je dané – ale jako celek je PUBG Mobile poměrně zábavná hra, která nabízí podobné zážitky jako PC protějšek.

Co je to vůbec za hru PUBG mobile ?

PUBG Mobile je mobilní verze jedné z nejžhavějších počítačových her dnešní doby, Battlegrounds Playerunknown’s (PUBG). Je vyvinut společností Tencent a PUBG Corporation a pokouší se nabízet stejný zážitek v boji proti royalu na menší obrazovce. Stejně jako na PC, spadnete na ostrov s 99 dalšími hráči a výběr zbraní a vozidel je velmi podobný verzi PC.

Existuje však řada vylepšení hry. Grafika není tak působivá ani podrobná a některé prvky hry (zejména prostředí) jsou zjednodušené. Nejen, že automaticky zvednete předměty tím, že přes ně prostě projdete, ale také tam jsou menší překážky v co pohybu po mapě týká.

Samozřejmě, tyto vylepšení jsou určeny k tomu, aby hra byla jednodušší hrát na mobilních zařízeních, a domnívám se, že hráči ocení tyto zjednodušené prvky.

PUBG mobile a jeho hratelnost?

Ve srovnání se staršími verzemi PUBG na PC, mobilní verze běží jako z říše snů. Rychlost snímků (FPS) je konzistentní, při zvedání předmětů není zřejmé zpoždění a je to opravdu bezproblémový zážitek ze hry. Stojí za zmínku, že jsem hrál hru na Huawei Mate 10 Pro – starší zařízení mohou mít potíže s hladkým průběhem hry.

Kromě toho vám PUBG Mobile dělá mnohem, mnohem jednodušší zasáhnout své soupeře. Jakmile zamíříte směrem dolů s nějakou zbraní, stačí střílet kolem vašich soupeřů a je tady velká šance aby jste zasáhli nebo dokonce zabili svého soupeře. Cílem hry je určitě mnohem jednodušší vystřílení protivníků.

Pokud jste nováčci ve hře, nemějte strach: Zdá se, že PUBG Mobile přidává boty, aby hráči snadněji vstoupili do hry. To není zcela potvrzeno, ale je to něco, co si všichni hráči všimli. Není ani těžké si toho všimnout – boti mají obvykle strašlivou mušku a téměř vždy stojí na jednom místě.

Zahrnutí robotů může být pro vývojáře způsob, jak usnadnit novému hráči hru. Není neobvyklé, že spousta příležitostných hráčů sdílí své úspěchy vítězství ve hře na první pokus a na základě našich zkušeností se hra postupně stává těžší s více reálnými hráči v jednom zápase.

Podle The Verge se poměr skutečných hráčů k botům zvýší, jakmile budete hrát častěji. Je to opravdu šikovný způsob, jak implementovat formu obtížnosti křivky do jinak neochvějné bitvy o královskou hru.

Co zápory PUBG mobile?

Stejně jako u většiny her jako je PUBG Mobile, ovládací prvky na obrazovce mohou být velmi frustrující. Nejen, že vaše prsty brání vašemu pohledu na to, co se děje ve hře, pomocí virtuálního joysticku znamená, že pohyb není tak ostrý a výstižný jako na ploše. Kromě toho je také docela obtížné zaměřit na soupeře a začít střílet.

Není mnoho stránek PUBG Mobile, které jsou obzvláště špatné. Kdybych chtěl nějakou najít, řekl bych, že délka zápasu může být kratší, aby to bylo více „přátelské k mobilu“. Délka zápasu v PUBG mobile se může natáhnout i na 30 minut, což pro někoho může být opravdu dlouhý čas, ale naopak někomu se tahle délka zápasu bude líbit.

PUBG mobile ZDARMA?Vzhledem k tomu, že je PUBG Mobile zdarma (na rozdíl od verze pro PC), určitě doporučuju každému, aby hru vyzkoušel. Koneckonců, v současné době je to jedna z nejvíce rafinovaných a nejoblíbenějších her ve stylu bitvy ve stylu royalu pro mobilní zařízení.

Stahovat hru můžete přímo v GOOGLE PLAY PUBG MOBILE

You May Also Like

About the Author: kovarikrudolf@email.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.