Recenze Meshi Quest: Five-star Kitchen

Asi spousta z nás se někdy stavila na nějaké sushi. Jedná se vlastně o rychlé občerstvení. Ale jaké to musí být nervy rychle připravit požadované jídlo? To si můžete vyzkoušet v nové hře Meshi Quest: Five-star Kitchen.

Je zde nová hra s populárním herním schématem připravování jídla, Meshi Quest: Five-star Kitchen. Pokud jste někdy hru podobného formátu hráli, budete se rychle cítit jako doma. Stojíte za pultem, ke kterému postupně přichází zákazníci se svými objednávkami. Zároveň je u nich časovač, který odpočítává čas, jak dlouho jsou ještě ochotni čekat na jídlo. Pokud to zvládnete rychle, možná Vám spokojeně nechají i nějaké spropitné.

Meshi Quest
Meshi Quest – ukázka ze hry
Budujeme svoje impérium

Jak budete postupovat hrou, budete získávat nové a nové ingredience a požadavky zákazníků budou čím dál tím rozmanitější. Za vydělané peníze můžete navíc upravovat svou restauraci nebo si pořizovat další a vybudovat si tak své sushi impérium.

Hra nepřináší žádnou převratnou novinku, ale zpracování je dobré úrovni, máte možnost vytvářet spoustu zajímavých receptů a hra je celkově velmi chytlavá. Navíc i když je to hra zdarma, tak Vás tu příliš neotravují různě reklamy a nenutí Vás neustále za ní utrácet.

+ mnoho zajímavých receptů
+ můžete si vylepšovat svou restauraci
máte možnost dělat jen sushi a nic jiného

8/10

A odkaz na hru na Google Play.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.