Smashy Duo recenze

Dnes je tu pro Vám recenze na hru Smashy Duo. Hledáte něco na odreagování? Chcete si jen rychle zahrát při čekání na autobus? Tahle hra je bude to pravé pro Vás.


Ve hře ovládáte dva hrdiny najednou. Kliknutím na ně posíláte míč na druhou stranu, kde likviduje zombíky. Nemůžete nijak ovlivnit, kam míč nakonec doletí. Hra je tedy postavená na rychlých reakcích při odpalování míče než na dovednostech.

Občas míč trefí nějakého speciálního zombíka, který po zničení spoustí řetězovou reakci, která ničí nebo nějak omezuje i ostatní. Můžete se tak setkat s ničením ohněm, bleskem nebo zmrazování ledem.

Ve hře poměrně rychle otevíráte další úkoly a nové hrdiny, se kterými můžete hrát. Nicméně princip hry je pořád stejný a úkoly ji moc neozvláštní. Ani hrdinové ve hře so od sebe moc neliší. Vzhledem k principu hry, který je omezen jen na rychlé klikání, nové hrdiny ani nepotřebujete třeba k odlišnému hernímu stylu.Závěr

Hra není nijak komplikovaná a ani nemáte moc kam postupovat či něco vylepšovat. Díky své nenáročnosti je to ale výborná ke zkrácení času při čekání na autobus.

+ nenáročná na ovládání
+ ideální oddychovka
absence větších možností vylepšení v postupu hrou

7/10

Hra je ke stažení zdarma na Google Play.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.