Star Pirates Infinity – recenze

Stojí jistě za zamyšlení, proč tolik našich oblíbených vesmírných hrdinů, od Han-Sola po Malcom Reynoldse z Firefly, jsou vesměs zločinci. Není proto divu, že ve hře Star Pirates Infinity se objevují postavy, které stojí mimo Galaktické právo.

Jedná se o typ hry CCG, tedy takovou, ve které hrajete pomocí sběratelských karet. Ve hře hrajete za jednu ze čtyř frakcí, shromažďujete ty nejlepší hrací karty a následně je používáte k boji proti ostatním hráčům a jejich hracím balíčkům.

Spolu s různými typy karet, které vám umožňují nasadit nejrůznější útočné a obranné manévry, máte k dispozici dva zdroje. Některé z nejsilnějších karet vyžadují, abyste používali oba najednou, což z nich dělá velice riskantní, ale zároveň i velice nebezpečné karty.Co ti Piráti vůbec dělají?

Ačkoli by se to na první pohled nemuselo zdát, je Star Pirates Infinity hra dostatečně snadná pro začátečníky. Zároveň ale i nabízí vymoženosti pro déle hrající a zkušené hráče.

Můžete bojovat se svými přáteli v PVP a připojit se k týmu, nebo si rovnou založit tým svůj vlastní. A navíc je zde 44 misí, které Vás provedou zajímavý příběhem s Hypernovou (což je vlastně ultra-smrtelná hvězda, která může zabít vše na planetě tisíce světelných let daleko.).

Jako třešnička na dortu je zde možnost si zahrát prot samotným tvůrcům hry.

+ možnost hrát proti skutečným lidem, tvůrcům nebo být součástí klanu
+ zajímavý příběh společně s 44 misemi
pokud nemáte ve hře dobré přátele, tak samotné hraní karet se brzy omrzí
8/10
Hra je ke stažení na Google Play.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.