Tipy na víkend #4

Mnohým z Vás tento týden skončili prázdniny, ale nezoufejte. Je tu víkend a s ním naše tipy na zajímavé hry.

Flippy Hills

Jedná se o arkádovou hru, ve které se uplatňují fyzikální zákony. Vaším úkolem je pomoct kuřeti projím spoustou záludných tratí.

Hra se jednoduše ovládá, skáčete s kuřetem přes překážky, využíváte volně položených prken k vyšším skokům a cestou sbíráte zlaťáky. Ale pozor, stačí jedna chyba a je po Vás.Hra je dostupná na Google Play.

Meshi Quest: Five Star Kitchen

Hru už jsme Vám představili v naší recenzi, a pokud jste ji náhodou nezaregistrovali, tak byste to měli napravit. Jedná se klasickou hru, ve které připravujete pokrmy, v tomto případě zejména sushi. Díky velkému množství zajímavých a pro nás neobvyklých receptů, možností vylepšování své restaurace a dobré hratelnosti Vás hra minimálně na jeden den dokáže dobře zabavit.

Hru můžete zdarma stahovat na Google Play.Battlejack

Jak napovídá její název, hra kombinuje bitvu ve stylu RPG a Blackjack. Nejprve si sestavte balíček karet s bojovníky a pusťte se do bitvy proti reálnému protivníkovi.

Tady přichází na řadu Blackjack. Tahejte karty a zkuste se dostat co nejblíže 21. Kdo z Vás vyhraje, dostane pro své bojovníky vylepšení a zvýší tak svou šanci na výhru.

Hru si můžete stáhnout na Google Play.Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.