TOP 10 FREE ANDROID HER 2017

Většina lidí si nikdy nekoupila android hru ani za minimální poplatek což je určitě škoda, ale na druhou stranu chápu lidi, co nechtějí vyhazovat peníze za hry na mobil či tablet a raději si koupí hru nebo jen klíč na nějakou PC pařbu. Dneska se pojďme podívat na TOP 10 nejlepších android her zcela zdarma.

1. Asphalt 8 : Airborne nebo Asphalt : Xtreme

Výsledek obrázku pro Asphalt Xtreme: Rally RacingPokud jde o závodní hry, které můžete stáhnout zcela zdarma, tak gameloft má opravdové vítěze.

Asphalt : Xtreme – jde o offroad závody se širokou nabídkou tratí, možností multiplayeru a také různými druhy aut k odemčení.

Asphalt 8 : Airborne  – Je to starší hra, ale nikterak nezaostává od ostatních titulů. Hra také obsahuje multiplayer a spoustu dalších možností. Co bych hře vytknul, tak že neustále hráče tlačí do různých plateb, takže časem už to může začít někomu vadit.

Související obrázek

Obě hry patří mezi solidní závodní hry, které jsou navíc zdarma. Mám s nimi velmi dobré zkušenosti.2. Critical Ops

 Critical Ops patří mezi novější generaci stříleček z první osoby a určitě patří mezi ty nejlepší. Stejně jako v oblíbené hře Combat Squad tak i v Critical Ops hrajete za teroristy či counter teroristy. Hrajete v různých městkých částech a snažíte se buďto položit či zneškodnit položenou bombu v časovém intervalu.
Hra má velmi velkou multiplayer komunitu z celého světa. Hra ještě není zcela dokončená, pravidelně vychází nové aktualizace a vylepšení.
Pokud by jste raději šáhli po dokončené hře v tomhle žánru, tak doporučuji už zmiňovaný Combat Squad nebo také NOVA3 : Freedom Edition.

3. Clash Roayle

Pro tuhle oblíbenou hru máme vytvořenou vlastní bohatou stránku, kde se dozvíte vše potřebné.

Odkaz na recenzi najdete ZDE

4. Cut the rope: Magic

S jistotou můžu říct, že Cut the rope: Magic bude přímo bojovat dnes už né tak oblíbenou hrou jako dřív a to Angry Birds. Cut the rope se vyvíjela postupně, ale poslední verze Magic se vydavatelům rozhodně povedla. Ve hře najdete opravdu obrovské množství úrovní, které někdy dají opravdu zabrat. Ve hře nechybí spousta vylepšení, transformování a především taktik, které hráče donutí opravdu někdy pořádně zapřemýšlet nad danou úrovní.5. Fallout Shelter

Tahle hra udělala obrovský “BOOM“ v roce 2015. Vaším hlavním úkolem je ve vaší továrně vytvořitt snad co možná nejlepší ekosystém, aby vaše továrna prosperovala. Ve hře se rozhodně nebudete zabývat pouze budováním základny, ale občas budete muset čelit útokům od tzv. Padouchů a nebo uhasit požár kdekoliv na základně.

6. Unkilled

Unkilled byla jedna z nejlepších free android her v roce 2015. Jedná se o zombie střílečku, kde je vaším úkolem přijmout misi a ponořit se do do jejího scénáře. Nabídka je opravdu pestrá, hra nabízí přes 300 misí a zároveň přes 50 různých zbraní. Od té doby vývojáři zapracovali některé aspekty multiplayeru.

Co se týká vývojářů, tak se nejedná o žádné začátečníky, což nám potvrzuje i samotná grafika hry, která patří opravdu mezi špičku. Vývojáři mají také na svědomí titul jako třeba Dead Trigger 2.7. Vainglory

Vainglory je v současnosti asi nejlepší MOBA hra na trhu. Hra vyniká svojí povedenou grafikou ale hlavně, že běží naprosto plynule bez žádných lagů, apod. Ve hře je k dispozici přes 25 hrdinů s kterými můžete v současnosti hrát. Nechybí stejně jako u jiných MOBA her přidání známých do friend listu a společně utvořit svůj tým a vrhnout se do boje.

8. Yodo1 Games

Abych neopomněl žádnou arkádu, tak z těch méně známých bych vyzdvihl právě vývojáře Yodo1 Games. Mají ve své sbírce spoustu podobných her, kde ve hře máte za úkol sbírat vše, co vám příjde do cesty. Po dokončení dané úrovně máte možnost si za své zlaté nakoupit další mazlíčky či vylepšení (záleží od hry)

Odkaz na arkády máte ZDE.9. Plague Inc

Máme tady strategickou hru, která v současnosti nemá konkurenci. Vaším cílem je po celém světě šířit několik nemocí, kde každá má jiný způsob šíření. Hra je opravdu tak realistická, že vývojáři byli několikrát pozváni CDC agentury, která má za úkol pravý opak, a to zastavování šíření nemocí po světě.

Do hry několikrát vývojáři přidali vylepšení a rozšíření hry a tím se stala hra velmi populární. Hra umožňuje více uložených pozic, takže si můžete vyzkoušet více možností v samotném průběhu. Je to jedna z náročných her, která ale rozhodně stojí za to.10. Eternium: Mage and Minions

A jako poslední jsem si vybral právě Eternum. Je to jedna z mála, která podporuje hraní offline, takže to beru opravdu jako velké plus. Hra má řadu příběhů a konceptů kde budete bojovat s roboty, kostry, zvířaty, démony, mimozemšťany a mnoho dalšího. Někdy se ve hře objevují také prvky RPG, což působí opravdu příjemně a hratelně.

You May Also Like

About the Author: kovarikrudolf@email.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.